Paní učitelky z Koťátek

Paní učitelky:

Bc. Lenka Klimíčková

třídní učitelka

Vystudovala jsem střední školu v Ostravě, obor : „Výchovná a humanitární činnost“. Po střední škole jsem vystudovala tříletý obor : “ Učitelství pro MŠ“ na Ostravské Univerzitě.

V roce 2007 jsem nastoupila na MŠ Brechtova, jako učitelka. Mám dva syny, kteří navštěvují naší mateřskou školu. Zajímám se o logopedii, kterou řešíme i se starším synem.

Ve volném čase ráda jezdím na kole, chodíme na výlety po Beskydech, lyžuji a v létě jezdíme na vodu.

Nikola Debrecíni

Jsem absolventka Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka v Brně. Přes sedm let jsem se vrcholově věnovala řecko-římskému zápasu žen formou volného stylu. V této disciplíně jsem se propracovala až k reprezentaci České republiky na mistrovství Evropy. Momentálně trávím volný čas tréninky a účastí na závodech Spartan Race. Protože mne baví poznávání nových lidí a učení se novým věcem, absolvovala jsem mimo jiné také trenérský, lyžařský a masérský kurz.

Kromě sportovních aktivit se zajímám i o práci s dětmi, a proto dálkově studuji předškolní a mimoškolní pedagogiku, jejíž studium mě naplňuje a ráda bych se této oblasti věnovala i nadále. Mám roční praxi v mateřské škole, kde jsem připravovala dětem denní program a aktivity.

Děti ve školce se snažím motivovat ke sportu a zdravému životnímu stylu. Kromě plánování programů dětem se ráda podílím na organizaci i dalších větších akci jako jsou školní výlety, lyžařské výcviky a také místní hody.

Nyní jsem se mimo jiné rozhodla studovat i učitelství pro střední školy a to konkrétně učitelství odborného vyučování a praktického výcviku na Mendelově univerzitě v Brně.

Naše Koťátka naleznete v prvním patře.