Paní učitelky z Koťátek

Bc. Lenka Klimíčková

Vystudovala jsem střední školu v Ostravě, obor Výchovná a humanitární činnost. Po střední škole jsem vystudovala tříletý obor Učitelství pro MŠ na Ostravské Univerzitě.

V roce 2007 jsem nastoupila na MŠ Brechtova, jako učitelka. Mám dva syny, kteří navštěvují naší mateřskou školu. Zajímám se o logopedii, kterou řešíme i se starším synem.

Ve volném čase ráda jezdím na kole, chodíme na výlety po Beskydech, lyžuji a v létě jezdíme na vodu.

Bc. Jana Hlaváčková

V roce 2015 jsem úspěšně dokončila bakalářské studium na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity obor Učitelství praktického vyučování. Nyní pokračuji v navazujícím Magisterském studiu v dvojoboru s Učitelstvím speciální pedagogiky. Dále si chci rozšířit aprobaci ve studiu předškolního vzdělávání.

Od roku 2013 do 2017 jsem vedla společně s kolegyní dětský kroužek lidových tanců v Kníničkách ve věku od 3 do 12 let. Učily jsme je upravenou Moravskou besedu a několik tanců k cimbálu, jako např. skočné, čardáše a mlynářské.

Do Mateřské školy Brechtova jsem nastoupila v září 2016, protože se mi velmi líbí projekt Zdravá škola a práce s dětmi. Mezi mé záliby patří hudba, tanec, čtení a moderování.

Naše Koťátka naleznete v prvním patře.