Paní učitelky z Ptáčků

Mgr.Klára Černá

třídní učitelka

Na MU jsem vystudovala obor Speciální pedagogika pro učitele. Již při studiu jsem pracovala jako asistent pedagoga u chlapce se speciálními vzdělávacími potřebami v Mateřské škole Pod Špilberkem. V této době jsem se definitivně rozhodla pracovat s dětmi.

MŠ Brechtova se mi líbí svým zaměřením, ale také velmi rozmanitou zahradou, kde si děti mohou vybírat činnosti podle sebe, pracuji zde šestým rokem. Ráda zpívám, hraji na kytaru a tančím folklórní tance. Těším se, jak budu s dětmi poznávat okolní svět.

Bc. Lenka Kollárová

Paní učitelka Klárka: každý sudý týden, uterý 13.00-14.00

Paní učitelka Lenka: každý lichý týden, čtvrtek 13.00-14.00

Naše Ptáčky naleznete v prvním patře.