Paní učitelky ze Sluníček

Paní učitelky:

Bc. Veronika Koutníková (Černá)

Po absolvování bilingvního gymnázia Matyáše Lercha v Brně jsem v roce 2013 začala studovat na Masarykove Univerzitě speciální pedagogiku a francouzský jazyk. Nyní pokračuji magisterským studiem, kde jsem si vybrala specializaci logopedie.

Na „naší“ mateřské škole se mi líbí především program podporující zdraví, respektující přístup a heslo: „Děti myslí rukama.“

Volný čas ráda trávím v přírodě, aktivně sportem nebo s knihou v ruce. Mezi mé zájmy patří jazyky, hra na klavír, kytaru, cestování, jóga. V roce 2015 jsem měla možnost zúčastnit se vysokoškolského programu Erasmus+ a nasbírat tak mnoho zkušeností nejen jazykových, ale také profesních, které denně uplatňuji při práci s dětmi.

Tato práce mě nabíjí, dělají mi radost pokroky dětí a jejich pozitivní energie, kterou mezi dospělými někdy těžko hledáme.

Bc. Zuzana Vlková

Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Boskovicích. Poté moje kroky mířily stejným směrem, a to na Masarykovu univerzitu v Brně, na obor Učitelství pro mateřské školy. Nyní si rozširuji vzdělání ve stejném oboru na Karlově univerzitě v Praze.

Práce s dětmi mě naplňuje a myslím si, že je to velmi důležité období v lidském životě.

Ve svém volném čase ráda jezdím na kole, hraju volejbal, jezdím na lyžích, lezu, apod. Mimo sport je pro mě příjemnou relaxací různorodost ručních prací a fotografování. V neposlední řadě ráda trávím čas v divadle, na koncertech, festivalech nebo výstavách.

Naše Sluníčka naleznete v přízemí.