Paní učitelky ze Sluníček

Paní učitelky:

Bc. Hana Hrdličková, DiS

Vystudovala jsem střední školu zdravotnickou Merhautovu v Brně obor Nutriční asistent a následně obor Učitelství pro MŠ na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Vmateřské škole Brechtova pracuji od září 2013. Tuto školu jsem si vybrala hlavně kvůli programu podpory zdraví.

Ráda zkouším různé výtvarné techniky. Ve volném čase hraji na kytaru, vytvářím, chodím na procházky s pejskem, hraji tenis, jezdím na kole, sjíždím řeky, hraji společenské hry a jezdím na výlety s kamarády. V létě dělám vedoucí na dětských táborech.

Bc. Zuzana Vystavělová

Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Boskovicích. Poté moje kroky mířily stejným směrem, a to na Masarykovu univerzitu v Brně, na obor Učitelství pro mateřské školy. Nyní si rozširuji vzdělání ve stejném oboru na Karlově univerzitě v Praze.

Práce s dětmi mě naplňuje a myslím si, že je to velmi důležité období v lidském životě.

Ve svém volném čase ráda jezdím na kole, hraju volejbal, jezdím na lyžích, lezu, apod. Mimo sport je pro mě příjemnou relaxací různorodost ručních prací a fotografování. V neposlední řadě ráda trávím čas v divadle, na koncertech, festivalech nebo výstavách.

Paní asistentka:

Bc. Veronika Černá

Naše Sluníčka naleznete v přízemí.