Paní učitelky ze Sluníček

Mgr. Veronika Koutníková (Černá) 

učitelka

 Po absolvování bilingvního gymnázia Matyáše Lercha v Brně jsem v roce 2013 začala studovat na MU speciální pedagogiku a francouzský jazyk. Nyní pokračuji magisterským studiem, kde jsem si vybrala specializaci logopedie.

Na „naší“ mateřské škole se mi líbí především program podporující zdraví, respektující přístup a heslo: „Děti myslí rukama.“

Volný čas ráda trávím v přírodě, aktivně sportem nebo s knihou v ruce. Mezi mé zájmy patří jazyky, hra na klavír, kytaru, cestování, jóga. V roce 2015 jsem měla možnost zúčastnit se vysokoškolského programu Erasmus+ a nasbírat tak mnoho zkušeností nejen jazykových, ale také profesních, které denně uplatňuji při práci s dětmi.

Tato práce mě nabíjí, dělají mi radost pokroky dětí a jejich pozitivní energie, kterou mezi dospělými někdy těžko hledáme.


Bc. Zuzana Vlková

učitelka

Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Boskovicích. Poté moje kroky mířily stejným směrem, a to na Masarykovu univerzitu v Brně, na obor Učitelství pro mateřské školy.

Práce s dětmi mě naplňuje a myslím si, že je to velmi důležité období v lidském životě.

Ve svém volném čase ráda jezdím na kole, hraju volejbal, jezdím na lyžích, lezu apod. Mimo sport je pro mě příjemnou relaxací různorodost ručních prací a fotografování. V neposlední řadě ráda trávím čas v divadle, na koncertech, festivalech nebo výstavách.


Konzultační hodiny:

Konzultační hodiny jsou možné po předchozí domluvě.

Naše Sluníčka naleznete v přízemí.
© 2018 MŠ BRNO, BRECHTOVA 6, příspěvková organizace.
Všechna práva vyhrazena.
Graphic design by
Dreambound Design