ŠKOLKA V PŘÍRODĚ

Pondělí

Dnes jsme zahájili naši výpravu. V pořádku jsme dorazili a všechny moc pozdravujeme z království lesa! Objevili jsme v něm spousty stop nejrůznějších zvířátek a broučků. Čtyři z nich- zajíc, veverka, ježek a srneček, se dokonce rozhodli nám náš pobyt zde okořenit nejrůznějšími úkoly.  Už se moc těšíme, co si pro nás nachystají!

 

Úterý

Dnes již náš program probíhal v plném proudu! Společně s ježečkem a srnečkem jsme plnili zajímavé i napínavé úkoly. Dokonce se nám dařilo stopovat srnečka podle otisků kopýtek v blátě! A prtotože jsme byli večer všichni unavení, brzo jsme usnuli a nechali si něco pěkného zdát.

 

Středa

Dneska už je středa! To nám to utíká. Dopoledne jsme si zašli na výlet k soše výra a obešli jsme si u toho celý rybník! Musíme ale přiznat, že na konci výletu už nás bolely trošku nožičky, ale alespoň se nám po obědě hezky odpočívalo. Odpoledne nás čekaly zajímavé úkoly. Nejprve jsme se lekli, že se nám naši zvířecí kamarádi ztratili, ale to byl omyl. Chystali nám zajímavé ukoly. Proběhli jsme se po lese i na louce a po večeři si už jen poslechli pohádku a šli jsme spát.

 

 

Čtvrtek

Zdravíme všechny ze školky v přírodě! Dnešní den jsme měli opravdu nabitý. Nejprve jsme plnili úkoly od našich lesních kamarádů a po obědě jsme si dobře odpočinuli, protože v další části dne jsme měli naplánovaný bohatý program. Šli jsme totiž po stopách veverky a hledali jsme poklad! Vyzkoušeli jsme si přitom chůzi poslepu nebo dolování diamantů. Poklad nám udělal velikou radost, ale to stále nebylo vše. Po večeři jsme se totiž převlékli do pyžámek a uspořádali si pyžamovou párty. A potom už hajdy do peřin a těšit se na zítřejší uvítání s maminkami a tatínky.
© 2018 MŠ BRNO, BRECHTOVA 6, příspěvková organizace.
Všechna práva vyhrazena.
Graphic design by
Dreambound Design