Koťátka

kotatka@msbrechtova.cz

Fotogalerie:

Bc. Anna Sádecká

Vystudovala jsem střední školu v Brně, obor sociálně-správní. Dále Pedagogiku na Masarykově univerzitě, kde nyní pokračuji ve studiu Andragogiky.

Mám čtyři děti. Na MŠ Brechtova oceňuji respektující přístup k dětem a rozmanitost aktivit.

Ve volném čase se věnuji rodině, ráda čtu, vzdělávám se, sleduji filmy a s manželem a dětmi cestujeme po ČR.

Eliška Pavlíčková

Jsem máma tří dětí, které navštěvovaly naši mateřskou školku. Studuji Pedagogickou fakultu, obor Učitelství pro mateřské školy. S dětmi ráda vyrábím z keramické hlíny a šiji na dětském šicím stroji.

Aktivně se věnuji skautingu a vedu k tomu i svoje děti. Zimní víkendy trávím především na horách, kde dělám instruktorku lyžování a snowboardingu. V létě s rodinou ráda cestuji po České republice.