Motýlci

motylci@msbrechtova.cz

Fotogalerie:

motylcibrechtova

Bc. Lucie Andrysíková (zástupkyně ředitelky)

Vystudovala jsem obecné gymnázium v Novém Jičíně a poté obor Speciální pedagogika se zaměřením na logopedii a surdopedii na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Již při studiu jsem pracovala ve školství, kde jsem se seznámila s pozicemi asistent pedagoga, učitelka MŠ i vychovatelka na internátu.

Do MŠ Brechtova jsem nastoupila po rodičovské dovolené v lednu 2019 jako školní asistentka a následně i jako učitelka. Na MŠ Brechtova oceňuji respektující přístup k dětem a rozmanitost aktivit.

Ve volném čase se věnuji rodině, ráda čtu, vařím a cestuji.

Mgr. Pavlína Janíčková

Vystudovala jsem střední odbornou školu pedagogickou ve Znojmě, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, a následně obor Učitelství pro MŠ na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Poté jsem se zaměřila na obor Sociální pedagogika a volný čas, taktéž na PdF MU.