Ptáčci

Fotogalerie:

Bc. Lenka Kollárová

Martina Vystavělová

Vystudovala jsem střední pedagogickou školu v Boskovicích, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Od roku 2019 pracuji v Mateřské škole Brechtova 6. S dětmi nejraději prozkoumávám okolí MŠ a Čertovy rokle a podnikám různé výlety po okolí.

Mateřská škola Brechtova se mi líbí svým přístupem k aktivitám, pohybu venku, samostatnosti dětí a zároveň režimem dne, který je nastavený.

Volný čas ráda trávím např. hasičským sportem, procházkou se psem, plaváním, tancem nebo třeba jako instruktor lyžování